Kolczyki ze stali nierdzewnej Vezzi – hipoalergiczne i eleganckie

kolczyki ze stali szlachetnej

Kolczyki to element biżuterii, który nie tylko dotyka skóry, ale i przechodzi bezpośrednio przez nią. Najbardziej popularną ozdobą tego typu są kolczyki do uszu, ale przez to, że przechodzą przez płatek ucha mogą wywoływać więcej alergii niż inne rodzaje biżuterii. Kolczyki ze stali chirurgicznej są więc tutaj wybawieniem dla alergików. Są też tańsze niż złoto, czy srebro, a ze specjalną złotą powłoką lakierniczą mogą być równie eleganckie.

Kolczyki ze stali chirurgicznej Vezzi

Marka Vezzi ma w swoim sklepie bogatą ofertę kolczyków pokrytych specjalnymi powłokami lakierniczymi, imitującymi np. złoto, jednak ich bazą ich jest hipoalergiczna stal szlachetna 316L. Wśród modeli znajdują się kolczyki wiszące, kolczyki przy uchu, kolczyki koła, kolczyki przeciągane, czy nausznice. Bogaty wybór kolczyków ze stali chirurgicznej sprawia, że można wybrać coś dla siebie bez obawy o uczulenie, czy alergie. Kolczyki Vezzi ze stali szlachetnej 316L mogą być też być służyć za gustowny prezent.

kolczyki ze stali szlachetnej

Korzyści noszenia kolczyków ze stali szlachetnej 316L

  • kolczyki ze stali chirurgicznej nie wywołują alergii, w tym świądu, pęcherzy, czy pokrzywki, mogą więc ją nosić alergicy lub osoby podatne na alergie, zwłaszcza w przypadku kolczyków, które przechodzą przez skórę;
  • stal chirurgiczna jest wytrzymała na promieniowanie słoneczne UV i warunki atmosferyczne, nie rdzewieje i nie zostawia śladów na skórze, może być noszona przez 10 lat bez zmian wyglądu;
  • stal chirurgiczna jest tańsza od złota lub srebra, a kolczyki ze stali chirurgicznej Vezzi, pokryte powłoką lakierniczą, prezentują się równie dobrze i są równie eleganckie, co prawdziwe złoto.

Navigation