Podwójny naszyjnik – sposób na urozmaicenie stylizacji dla każdego.

podwójny naszyjnik

Naszyjnik długi czy krótki? Podwójny naszyjnik to doskonałe rozwiązanie dla niezdecydowanych, ponieważ może on łączyć te dwie wersje w sobie. Na co należy więc zwrócić uwagę rozważając zakup podwójnego naszyjnika? 

Jaki efekt można osiągnąć ubierając podwójny naszyjnik? 

Jeden łańcuszek może być mało zauważalny lub uważany za nudny. Warto postawić na artystyczny maksymalizm objawiający się podwójnym naszyjnikiem. Taki podwójny naszyjnik wzbudza zainteresowanie i przyciąga uwagę. Dodatkowo sprawia, że strój nabiera niebanalnego charakteru. Dwa łańcuszki podczas poruszania się, układają się na różne sposoby i wyglądają inaczej w zależności op pory dnia i ułożenia. 

podwójny naszyjnik

Komu najlepiej sprawdzi się podwójny naszyjnik? 

Budowanie warstw jest jedną z metod stylistów stosowaną podczas tworzenia stylizacji. Te technikę stosuje się również w odniesieniu do biżuterii. Niektórzy nakładają kilka naszyjników, wiele pierścionków, a nawet różne kolczyki. Podwójny naszyjnik jest gotowym rozwiązaniem z użyciem tej metody. Można też zakup takiego podwójnego naszyjnika potraktować jako oszczędność. Jeden naszyjnik może być często tańszy niż dwa. Podwójny w to sposób na zróżnicowaną, ciekawą biżuterię. Nie muszą być to dwa proste łańcuszki. Jeden z nich może mieć zawieszka lub zawieszki, jeden może mieć spiralną formę. 

Dla kogo jest podwójny naszyjnik:

  • dla niezdecydowanych 
  • dla pasjonatów mody 
  • dla chcących się wyróżniać 
  • dla maksymalistów
  • dla każdego

Navigation