Celebrytka stal chirurgiczna – ciekawy dodatek do każdej stylizacji

celebrytka stal chirurgiczna

Dobrze dopasowane dodatki mogą nadać charakteru. Biżuteria czy torebka mogą sprawić, że minimalistyczna stylizacji nabierze wyjątkowego charakteru.

Jakie dodatki warto wybrać do codziennej stylizacji?

celebrytka stal chirurgiczna

Wszystko zależy od tego, jaki styl ubierania. Jeżeli na co dzień obowiązuje nas bardzo rygorystyczny dress code, to biżuteria również powinna być utrzymana w tym samym stylu. Doskonale sprawdzają się niewielkie kolczyki na sztyftach, elegancki zegarek czy celebrytka. Stal chirurgiczna to świetny materiał, który z powodzeniem może zastąpić złoto czy srebro. Stal chirurgiczna ma tę zaletę, że jest hipoalergiczna. Dlaczego stalową biżuterię mogą nosić osoby, które borykają się z alergiami na metale, zwłaszcza nikiel 

Natomiast jeśli możemy sobie pozwolić na więcej swobody w doborze stroju, to możemy zaszaleć również z biżuterią. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby codzienne stylizacje uzupełniać dużymi kolczykami, zestawem kilku naszyjników. Ciekawa biżuteria sprawdzi się w sytuacji, gdy będziemy chcieli dodać szyku prostej stylizacji, na przykład małej czarnej.

Celebrytka stal chirurgiczna dostępna jest obecnie w wielu sklepach.

Wielki powrót na światowych wybiegach…

Broszki większości osób, kojarzą się ze stylem vintage. Nie jest to do końca prawda. Jakiś czas temu broszki pojawiły się na wybiegach wielkich projektantów. Oczywiście, nie musimy nosić broszek w tradycyjnym stylu, na przykład w klapie marynarki czy płaszcza.

Możemy wiać broszkę w ulubiony sweter. Inna świetna opcja, to ozdobione broszkami jeansowa czy skórzana kurtka. Ciekawe prezentują się broszki w klasycznym stylu, właśnie z takimi bardziej sportowymi czy rockowymi ubraniami.

Jeżeli nie boimy się eksperymentować z modą, to możemy nosić razem kilka różnych broszek. Możemy też przypiąć broszkę do czapki czy torby.

O czym warto pamiętać? Nie przesadzajmy z nadmiarem biżuterii. W tym przypadku mniej znaczy więcej. Przecież żadna z nas nie chciałaby wyglądać jak przysłowiowa choinka…

Navigation