Wisiorki męskie wracają do łask

Dawno minęły już czasy, gdy jedyną biżuterią mężczyzny pozostawał zegarek, obrączka i łańcuszek od komunii. Obecnie wybór męskiej biżuterii jest o wiele szerszy.

Ozdoby męskiej szyi

Współczesny mężczyzna ma niemały wybór jeżeli chodzi o wisiorki i zawieszki męskie. Poza produktami adresowany konkretnie do tej części świata istnieją też produkty z kategorii unisex, czyli zarówno dla pań, jak i dla panów. Wśród nich jest niemała oferta zawierająca wisiorki męskie i damskie, zwykle w stylu nieco etnicznym, ale także te bardziej eleganckie.

Zawieszki męskie – modny dodatek

Nietrudno jest dzisiaj znaleźć sklep z męskimi wisiorkami – wiele firm produkujących biżuterie ma takie drobiazgi w swojej ofercie. Wisiorki męskie charakteryzują się zwykle większym rozmiarem niż biżuteria dla pań, poza tym przybierają inne kształty – raczej nie uświadczymy wśród nich kwiatków, serduszek i elfów.

Jak nosić męskie wisiorki?

Każdy dobry sklep z męskimi wisiorkami ma w swojej ofercie szeroki wybór męskich dodatków – każdy znajdzie coś dla siebie. Trudno jest jednoznacznie określić do jakich stylizacji pasują męskie zawieszki, mają bowiem obecnie tak wiele różnych kształtów, kolorów itd., że mogą pasować na naprawdę wiele okazji. Delikatniejsze elementy w srebrze lub złocie zgrają się z garniturem i koszulą, drewniane lub kościane koraliki świetnie dopełnią codzienną stylizację z T-shirtem i jeansami.

Wiele zawieszek męskich można znaleźć na Marko.pl.

Navigation