Tajniki użytkowania zegarków Lorus

Zegarek to coś, co pozwala nam nie tylko odmierzać czas, ale poczuć się wyjątkowo. Na przykład zegarki Lorus to nie tylko zwykły gadżet, ale i coś, czym można zabłysnąć towarzysko.

Lorus zegarki- gdzie będą idealnie pasować?

     A choćby na eleganckie przyjęcie biznesowe. Tam przecież nie chodzi tylko o to, by prowadzić rozmowy i dopinać interesy, ale i zrobić na kontrahencie dobre pierwsze wrażenie. Zegarek Lorus na pewno w tym nie przeszkodzi. Zegarki Lorus nadają się również na zawody sportowe biegaczy, bo mogą z pocałowaniem ręki zastąpić stopery sędziowskie, gdyby te nie daj Boże uległy awarii. Wreszcie zegarki Lorus będą idealnym dopełnieniem zarówno męskiej, jak i damskiej biżuterii podczas wspólnych wyjść do kina czy teatru. W miejscach publicznych trzeba przecież jakoś godnie się prezentować.

Zegarki Lorus jak o nie dbać?

        W zasadzie wystarczą zwykłe środki ostrożności. Na pewno nie wolno nimi potrząsać ani rzucać. Nie wskazane jest również moczenie ich w akwenie powyżej 100 metrów głębokości. To że są wodoodporne- nie znaczy, że są niezniszczalne. Nie wskazane są dla nich zarówno bardzo niskie, jak i bardzo wysokie temperatury. Ich wahania mogłyby rozregulować cały ich mechanizm.

     Zabrania się również ich rozkręcania i dzielenia na części. Takie działanie powoduje natychmiastową utratę gwarancji. Nie warto samemu dokonywać naprawy zegarków Lorus, bo można w ten sposób więcej zepsuć niż naprawić. A zegarki Lorus nie należą do tanich gadżetów, które można zmieniać jak zużyte rękawiczki. Za ich kupno trzeba dać kilka stówek.

Navigation