Pierścionek z cytrynem – czy warto go zakupić?

pierścionek z żółtym oczkiem, cytrynowe tło

Noszenie biżuterii jest niezwykle popularne i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Pozwala ona bowiem na ożywienie dowolnej stylizacji oraz atrakcyjnie się prezentuje. Warto wybierać zwłaszcza pierścionki z cytrynem, aby poprawić nieco wygląd dłoni. Przyciągną również uwagę do pomalowanych paznokci oraz optycznie wysmuklają palce.

Cytryn – co to za kamień?

Nie każdy wierzy w moc kamieni szlachetnych, ale warto posiadać wiedzę, jakie konkretnie jest znaczenie tego, co się nosi. Cytryn zakładają przeważnie osoby, które pragną stabilizacji finansowej, a także dążą do osiągnięcia satysfakcji z życia zawodowego. Dodaje on również odwagi w trakcie negocjacji biznesowych. Jest określany jako kamień dobrobytu. Pierścionek z cytrynem to idealna biżuteria dla osoby, jaka pragnie wyjść z kryzysu finansowego albo pomnożyć posiadany majątek.

pierścionek z cytrynem i brylantami Marko

Według medycyny niekonwencjonalnej podwyższa on zdolność do regeneracji organizmu w czasie choroby, a także pozytywnie wpływa na pracę trzustki oraz wątroby.

Wyjątkowa, żółtawa barwa

Cytryn jest niezwykle cenionym kamieniem w jubilerstwie, między innymi dlatego, że posiada oryginalny, żółty odcień. Takie zabarwienie jest niesamowicie rzadko spotykane w naturze. Jeżeli więc ktoś decyduje się na pierścionki z cytrynem, to zyskuje pewność, iż wyróżnia się w tłumie. Barwa ta wynika ze śladowych ilości żelaza, które występuje jako domieszka. Pasuje praktycznie do wszystkiego, dlatego kamień ten można łączyć z niemalże dowolna stylizacją, zarówno wyjściową, jak i na co dzień.

Navigation