Kolczyki z brylantem – idealny pomysł na stylowy dodatek

Idealnie dobrane dodatki stanowią obowiązkowe dopełnienie każdej kreacji. Perfekcyjny makijaż, starannie ułożona fryzura czy stylowa biżuteria – to właśnie te rzeczy sprawiają, że nawet pozornie niewinna kreacja zyskuje nowe, szykowne oblicze.

Makijaż – niezwykle ważny element każdej stylizacji

Jednym z ważniejszych elementów każdej eleganckiej stylizacji jest odpowiednio dobrany i starannie wykonany makijaż. Makijaż powinien być dopasowany do typu urody, okazji, a także do kreacji. Zbyt mocny i krzykliwy makijaż może okazać się chybionym pomysłem w przypadku przykuwających oko, kwiecistych czy mocno awangardowych sukni. Makijaż powinien przede wszystkim podkreślać naturalne piękno kobiety i odwracać uwagę od ewentualnych mankamentów urody.

Diabeł tkwi w szczegółach, czyli jak dobrać odpowiednią biżuterię?

Biżuteria na specjalne okazje to niezwykle skomplikowany i obszerny temat. Istnieje bardzo wiele ozdób, które w bardzo łatwy sposób mogą dodać szyku całej stylizacji. Przy wyborze idealnej biżuterii warto jednak zachować umiar, pamiętając o tym, że więcej niekoniecznie zawsze znaczy lepiej.

Doskonałym pomysłem na dopełnienie każdej wieczorowej stylizacji mogą okazać się kolczyki z brylantem (zobacz). Kolczyki z brylantem to bezpieczny i sprawdzony patent na to jak w szybki i gustowny sposób odmienić oblicze niemal każdej kreacji. Kolczyki z brylantami powinny być odpowiednio dobrane do rodzaju stroju i okazji, ale nie tylko. Idealnie dopasowane kolczyki będą tworzyć harmonijną całość zarówno z suknią, jak i z fryzurą oraz makijażem.

Przy fryzurze, w której wszystkie włosy pozostają upięte, najlepszym pomysłem mogą okazać się długie, wiszące kolczyki, które w piękny sposób podkreślą wyeksponowaną linię karku. Dla pań, które nie lubią zbyt okazałej biżuterii doskonałą alternatywą będą mniejsze, nieco bardziej dyskretne kolczyki, które w idealny sposób podkreślą styl kreacji, dodając każdej kobiecie pewności siebie.

Wybór odpowiednio dopasowanej biżuterii nie powinien stanowić większego problemu – na rynku dostępnych jest ogrom modeli i wzorów, które z pewnością zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających pań.

Navigation