Kiedy najlepiej kupić obrączki ślubne

obrączki ślubne

Właśnie trwa szczyt sezonu ślubnego. Co weekend wiele młodych par wygłasza sakramentalne tak przed ołtarzem oraz w Urzędach Stanu Cywilnego. Z przygotowaniami do ślubu bywa różnie. Niektóre pary od dawna mają wszystko zapięte na ostatni guzik, inne zaś w popłochu organizują jeszcze różne ważne sprawy. W tym wszystkim nigdy nie można zapomnieć o wyborze obrączek ślubnych. To właśnie obrączki ślubne są najpiękniejszym symbolem zawartego związku małżeńskiego.

Obrączki ślubne – kiedy najlepiej kupić

obrączki ślubneWybór obrączek ślubnych nigdy nie może zostać przesunięty na sam koniec ślubnych przygotowań. Dlaczego? Odpowiedź jest zupełnie prosta – w sklepach jubilerskich znajdują się tylko i wyłącznie atrapy obrączek. Oznacza to, że nie da się od ręki kupić kompletu obrączek. Obrączki złote, wykonywane są na zamówienie, zgodnie z rozmiarem dla konkretnej pary. Aby firma jubilerska przygotowała obrączki, potrzebnych jest kilka tygodni. A zatem zakup obrączek powinien nastąpić przynajmniej około 2 miesiące przed planowanym ślubem.

Obrączki ślubne przez internet

Niektóre pary mają dylematy, czy obrączki ślubne warto kupować przez Internet. Tutaj odpowiedź również jest jednoznaczna – jak najbardziej warto. Naprawdę nie kupi się żadnego bubla, a pełnowartościowe obrączki złote dobrej próby. Ten sam wzór kupiony w jednym z.sieciowych i ogólnie znanych salonów jubilerskich, może kosztować nawet dwa razy drożej.

Navigation