Jak wybrać idealne złote kolczyki?

Biżuteria wykonana ze złota to kwintesencja ponadczasowej elegancji, która dodaje szyku i elegancji każdej kobiecie. Złote kolczyki mogą być zestawiane z codziennymi stylizacjami, jak i tymi przygotowanymi na szczególne okazje. Powodują one, że twarz wydaje się bardziej rozświetlona oraz wyeksponowana.

Czym należy się kierować wybierając złote kolczyki?

W szerokiej ofercie sprzedaży sklep.diamor.pl dostępne są złote kolczyki wykonane ze złota o bardzo zróżnicowanym kształcie oraz detalach wykończeniowych. Kolczyki mogą być również wykonane ze złota o różnych odcieniach, w w tym delikatnego białego złota lub romantycznego złota różowego. Ponadto mogą być one zestawiane z kamieniami szlachetnymi. Kobiety ceniące sobie klasykę powinny wybierać skromną i delikatną biżuterię. Z kolei panie pragnące wyróżnić się z tłumu mogą decydować się na duże wiszące kolczyki o unikalnym kształcie. Taka biżuteria polecana jest szczególnie dla kobiet o owalnym kształcie twarzy. Ten typ urody cechuje dość duże czoło oraz lekko wysunięty do przodu podbródek. Aby twarz zyskała odpowiednie proporcje warto stawiać na długie wiszące kolczyki, które optycznie ją nieco wydłużają.

Dla jakiego typu urody polecane są złote kolczyki?

Kolczyki ze złota w tradycyjnym odcieniu są polecane szczególnie dla kobiet o ciepłej karnacji i typie urody. Jest to zatem tak zwana jesień i wiosna. Kobiety w typie wiosny charakteryzuje delikatna jasna karnacja, która opala się na oliwkowo. Jej cechą charakterystyczną są drobne piegi oraz włosy w odcieniach blondu lub w kolorze rudym bądź jasnobrązowym. Kobiety wiosny mają jasne oczy z mocno zarysowaną otoczką tęczówki. Kobiety o typie jesieni cechuje karnacja w kolorze od porcelanowej po oliwkową. Na jej powierzchni mogą znajdować się piegi, a włosy zwykle cechują się delikatnymi rudymi relaksami, które mogą być bardziej lub mniej widoczne. Kobiety o jesiennym typie urody posiadają tęczówkę oka w kolorze zielonym lub brązowym. Złoto zestawione z tymi typami urody nadaje im blasku i atrakcyjnego wyglądu.

Navigation