Ile kosztuje pierścionek z rubinem?

Pierścionek z rubinem idealnie sprawdzi się jako pierścionek zaręczynowy. Panie, które uwielbiają kolorową, oryginalną biżuterię w ciekawych kształtach na pewno pozytywnie zaskoczone będą pierścionkiem, który posiada tak wyjątkowy kamień. Ile kosztuje pierścionek zaręczynowy z rubinem? Jakie wzory są najczęściej kupowane przez panów? Odpowiedź poniżej.

Oryginalne, unikatowe i czarujące pierścionki

Pierścionek z rubinem zdecydowanie różni się na tle innych. Kolor kamienia, oprawa, lśniące złoto tworzą unikatowe wzory, które na pewno zachwycą mnóstwo pań. Pierścionki z rubinem nawiązują do stylu retro, do biżuterii ponadczasowej i eleganckiej. Ponadto, rubin słynie z tego, że jest bardzo trwałym kamieniem szlachetnym. Doskonale się prezentuje nawet po kilkunastu latach. Nie odpryskuje, nie pojawiają się na nim żadne rysy.

Wyjątkowy pierścionek zaręczynowy

Jeszcze do niedawna większość panów wybierało pierścionki zaręczynowe z brylantami. Obecnie jednak, dużym powodzeniem cieszą się pierścionki z kolorowymi kamieniami, takimi jak: rubin, szafir, szmaragd. Trzeba przyznać, iż dzięki temu, że do niedawna te modele były tak niepopularne, wyróżniają się teraz na tle inne biżuterii. Panie, które z dumą noszą na swoim palcu piękny pierścionek z rubinem (https://sklep.diamor.pl/z-rubinem) zgodnie twierdzą, iż kolor tego kamienia jest tak niezwykły, że doskonale uzupełnia on wiele codziennych stylizacji i efektownie odbija światło, co sprawia, że zostaje on dostrzeżony przez innych nawet z daleka.

Jaki jest koszt pierścionka zaręczynowego z rubinem?

Za złoty pierścionek o próbie 585 z dość dużym rubinem, klienci muszą zapłacić od około 2500 zł do nawet 4500 zł. Wszystko zależy od tego, jak duży jest kamień oraz w jakiej oprawie się znajduje. Ponadto, im bardziej fantazyjny i niespotykany model, tym jego cena jest wyższa. Warto jednak zapłacić więcej za ten pierścionek, gdyż naprawdę jest urokliwy i wyjątkowy. Panie, które otrzymają taki prezent, na pewno będą pod wrażeniem, gdyż u każdego jubilera pierścionków z rubinem jest zaledwie kilka sztuk.

Navigation